Könyvtári programok 2019

Író-olvasó találkozók

Zenés, irodalmi előadások

Ismeretterjesztő előadások

Gyermekfoglalkozások

Ékes László                

Tormási Attila (Ribizli bohóc) 

Törő György – fafaragás                                                                        

Nemes Rita                                                     

Szabadi Mihály         

Rosta Géza                                       

Incze Zsuzsa – “Csellengők”                                                              

Hegedűs Emőke                                           

Sohonyai Edit         

Kovács Gábor                                 

Monostori Mária – Egészséges életmód

Tatainé Berta Zsuzsanna

Bosnyák Viktória

Kávészünet Együttes                 

Szabó Bálint – Középkori fegyverbemutató                                

Papírszínház

Vig Balázs                     

Fenyvesi Gábor – Deli Orsolya  

Csiga-Biga Alapítvány – Barátaink a kutyák                              

Süni-zene babáknak                                    

Telegdi Ágnes         

Figura Ede                                       

Treszl Gábor – Magyar Zoltán:

Pannonia-expedíció                

Ringató babáknak                                        

Dániel András      

Virágpor Együttes                        

Dombai Szilvia – Europe Direct (Európai Információs Pont)

Fábián Éva – mesemondó                          

Lipták Ildikó          

Csobogó Együttes                            

Gruber László – Úti beszámolók                                                       

Sebestyén István – mesemondó           

Horváth Lászlóné          

Decsi Kiss András                         

Kedves Tímea – Úti beszámolók                                            

Boglári Tamás – báb                                        

K. Németh András      

Hangoló Gyermekszínház         

ifj. Töttős Gábor – egyház- és vallástörténeti előadás           

Katalinka Bábszínház                                  

Szeri Árpád        

Cseke Szabolcs (Tücsökszabi) 

Barkuti Balázs: Gemenc – Az árterek világa                           

Furfangos Paraván – báb                            

Fiatal Írók Szövetsége

Lóca Együttes                                

Varázsóra – fizikai kísérletek                                                                                                 

Tekergő  Bábszínház                                  

Balogh Róbert

Sztankovszky Miklós: Salamon Béla-est

Duna- Dráva Nemzeti Park                                                                

Kezeslábas Színház – babaszínház         

   

Dr. Varga Szabolcs történész

Süni Mese – báb                        

   

Sár József rovarkutató

Szűcs Zsuzsanna                                   

   

Zöldtárs Alapítvány

Dicső Zsolt – kreatív írás                           

   

Fiatal Írók Szövetsége : Irodalomtörténeti előadás

Fiatal Írók Szövetsége: Drámapedagógia

   

Sztankovszky Miklós: Örkény egyperces novellái

Sztankovszky Miklós: “Ha én felnőtt volnék”

     

Deutsche Bühne Ungarn : Mesék két nyelven

     

Áprily Géza (német nemzetiségi előadás)